Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak Vehapi - Kthema Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7

Shume kohe kan kaluar
Ti je martuar une jam martuar
njerezit kane harruar sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar nuk u shua
veq u shtua dashuria qe per ty une e kam pas
Pse shuhet dashuri te ndare a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi pare veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .

Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .

Shume kohe kan kaluar
Ti je martuar une jam martuar
njerezit kane harruar sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar nuk u shua
veq u shtua dashuria qe per ty une e kam pas
Pse shuhet dashuri te ndare a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi pare veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .

Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .

Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .


Ky tekst u dërgua nga tinatina

Burak Vehapi - Kthema Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zot".
3. Video është e këngës "Kthema Zot", por nuk këndohet nga Burak Vehapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0