Burhan Shaban
Burhan Shaban

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Burhan Shaban është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 1 Maj 2022, Burhan Shaban publikon videoklipin "Rob I Lire". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Rrahman Kryeziu....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0