Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Bedrolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Burim Bedrolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sherif Orllati

Qamil Imeri

Bahri Rashiti

Nuredin Gashi

Bedri Karaxha

Rrahman Hasani

Faton Rrezja

Vllaznim Hasani

Enver Lezi

Dervish Kuqi

Tags: Burim Bedrolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet