Burim Demiri
Burim Demiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Burim Demiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Më datë 19 Janar 2010, Burim Demiri publikon videoklipin "Veq Nje Nate". Në Qershor 2010, Bitonia & Burim Demiri marrin pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Pasha Ty E Pasha Mu". Më datë 8 Korrik 2015, Bitonia publikojnë videoklipin "Ktu Eshte Atmosfera", në bashkëpunim me Burim Demiri & Armend Idrizi. Më datë 28 Shkurt 2016, Burim Demiri publikon videoklipin "Sa Gabove". Me këtë këngë, Burim Demiri merr pjesë në Zhurma Show 2016 në viti...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0