Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Demiri - Sa Gabove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

28/02/2016

2016-02-28T18:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Gabove" kënduar nga Burim Demiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Burim Demiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Burim Demiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet