Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Burim Hoxha është një këngëtar i njohur. Burim Hoxha, këngëtar nga Prizreni, i cili jeton në Prizren me familjen 5 anëtarëshe, studion në Prishtinë, është në përfundim të magjistraturës – drejtimi menaxhment dhe informatikë, dhe shpreson që në të ardhmen të jetë një menaxher i suksesshëm. Me muzikë ka filluar të merret që në shkollën fillore, ku ka kënduar si solist në korin e shkollës. PASAPORTA: Gjatësia: 1.77m Ngjyra e syve: e kaftë Ngjyra e flokëve: e kaftë Pija e preferuar: ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Potera

Hysni Zeqiri

Dr.Nushi

Robb Daddy

Dj Flow

Napoleon

Acidi

Papushi

Valon Rama

Bujaa

Tags: Burim Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet