A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burim Krasniqi

Not Yet Rated

Burim Krasniqi is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Sezgin Curi

Muharrem Xhediku

Alban Male

Klodi Shehu

Kadri Sherifi

Ilir Livoreka

Marsel Gunga

Fatrin Krajka

Perparim Ademi

Artan Mezini (Arti Rec)


Tags: Burim Krasniqi, Ethnomusic

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019