Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Mehmeti - Ndreqma Disponimin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sot ni vjet kur ishim bashk
ti ma lujte mendjen
sot ni vjet kur ishim bashk
ti ma lujte mendjen
a e din sa te kam dashte pse ma theve zemren
a e din sa te kam dashte pse ma theve zemren

reff

sonte veq ti ma hjek mallin
po e pres me ty takimin
hajde ma shpejt jeta jem ndreqma disponimin
hajde ma shpejt jeta jem ndreqma disponimin

2

zanin po du me ta n
ni kange bashk me knu
zanin po du me ta ni
ni kang bashk me knu
shume po du syte me ti pa e me t'perqafu
shume po du syte me ti pa e me t'perqafu
Burim Mehmeti
Publikimi: 07/11/2021
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi
Violine: Mentor Sulejmani
Klarinet: Urim ToskaBurim Mehmeti - Ndreqma Disponimin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndreqma Disponimin".
3. Video është e këngës "Ndreqma Disponimin", por nuk këndohet nga Burim Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burim Mehmeti:


Komente 0