A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Burn është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Grupi BURN është krijuar në 1.08.2003 Stivart ÇELA - Tastierë (keyboards) 02.09.1986 Ledjan NAKO - Bateri (drums) 18.08.1985 Dorian METOHU - Kitarrë (guitars) 15.08.1978 Dino ZIGELLI - Vocal (new entry) URN kanë bashkëpunuar me shumë artistë ndër të cilët vlejnë të përmenden: Aleksandër GJOKA, Eranda LIBOHOVA, Sweed Company, Big BASTA, Endri & Stefi PRIFTI (këngë që kanë qënë krijime të mirëfillta), si dhe me Rosela GJYLBEGU, Rovena DILO (...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Renis Gjoka

Anëtar i grupit

Stivart Cela

Anëtar i grupit

Ledian Nako

Anëtar i grupit

Dino Zigelli

Anëtar i grupit

Dino Zhygjeli

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lynx

Ritfolk

Grifshat

Qelbanix

Udha E Shkembit

Djemte E Detit

XXL Band

Sheki Hoxha

Ngroba

Bon Bon Band


Tags: Burn, Grupi Burn

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019