A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

"N'rregull” Shndërrohet Në Hit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  34
[05-09-2015]
Këto ditë Buta, raperi tashmë i njohur nga Ferizaji, ka lançuar videoklipin e tij më të ri. Kënga titullohet "N'rregull", e punuar nga Albion Bislimi, ndërsa për pjesën instrumentale u përkujdes Cla$$ic. Vetëm për pak kohë klipi ka marrë pëlqime të mëdha, e ndërsa Buta na veçon se së shpejti do sjellë hite të reja.
 (Teksteshqip.Com)

      Buta - N'rregull [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiber


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019