Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buta - Nashta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nashta".
3. Video është e këngës "Nashta", por nuk këndohet nga Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buta - Nashta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

12/01/2012

2012-01-12T21:28:30+00:00Bitch un jom BUTA po kurr sbi sene tbuta
Bitch i go hard marr pare nBulevard
Mun me thon qe jom i rond sikur qaj rus pa shiqer
Mun me thon qe jom i trendt thirrem psikomaniak
Krejt um thojn qe dokna mir eh kqyrmi teshat mue
Kur tum shohin femrat nrrug thojn ky paska lue
ruje femren tonde se pi lun bishti mos um le vet me to se ta napushiti e boj tok e prishi tym prej kamishi 2 jointa sikur twixi i pim dej sa tvish ti krishti mu kthy ntoke ko me bo toke sdi qa jom tu fol njeri se jom bo toke
llazy veq sa mvlejn teshat ty tvlen qaq shume jeta
i dopt thojn je pleshtat bon nashta me kesh
spo di shka me vesh tash zgjidhje shumta teshav jom i treti duqi likur kom papuqe Ohhh njeri une jom mr crazy flow ka me bo sha du me bo % per % i sigurt nta du mi pa po sjom ti i pa kan hi krejt jon mshef dika smuj mi ni kta lladika jan ma fallc se perika
per femra jom shum dangerous crazy from notorius kallxom tash kush je ti dost nuk pot njoh fuck you brohh folim veq per biznis buta o the shizznit fol per mu ti mit nxit fol per mu ti met nzit
sikur piktur ko met furr me 2 dur fol shok per mu RIP e shkruj nmur
shmeki idiot nuk um vyn ID i jot mos um vet a di idjot se sum vyn ID idjot
Ohh njeri une jam mr crazy shmek une kom lek po s'ha burek une jom vet po snina vet kur sjom vet un nina vet shit mkapi paranoja mos um kqyr ti mu nrrug ulu lidhi tojat masnej kur t'heci qoe ti kryt thirre dita nata uli posht syt
mushknit zi dhomt bardh xhinsa tkalter rock star
so far jam ai djali qe pi bar ngjyre portokalli Ohh njeri une jom mr crazy buta un i mar bitat e huja masnej nto i gjuj do smuja masnej nina shum sigurt
une e di qe kom me mrri une pi veq buda buda boj ma fort se weezy njeri take it easy qeshtu ka thon Idrizi
llajnat si kom cheezy this shit is so easy
bitch jom si jeezy fifty edhe lloyd banks
sikur film vizatimor une e kom me Bang Bang
une jom numero uno spi duroj mkan ardh te huna
mju mshu grushta ftyres dekin se e kan shpirtin te huna
puta di madre motren and yo padre pardon jom paadron
buta o i padrejt
pi rabi tplast jointi shum i rrast me bit ngjitna
mir njeri thirrum anzapllast
8 jointa ngoj sikur bajt 8 bit ju hani rreh une ha
gullash me mish
Yeaah nashta ti je ni mangup veq une tboj per pamuk
une jam ni mamuth rima tqoj me blutooth
crazy laazy ntripa jom si jay-z
hei ti knei ti pse pot kap ti hejti
nashta jom si wayni nashta jom si tigerr
nashta jom si B.O.B po nuk je ti tyler
the creator hello hejter see you later aligator
krokodil ti ki mem fill jom debill qe pi tekill


Ky tekst u dërgua nga  Labinot007
Më Shumë Këngë Nga Buta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet