A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Buta - Ndjekja


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/05/2017

2017-05-05T00:00:00

Song from the album:

"Pranvere / Vere '17"


Reff: 2x
Ej ej ej
Policia tu mnjek, ej
Ej ej ej
Ton kto dhipa tu mnjek, ej
Ej ej ej
Une lek jom tu njek, ej
Une lek jom tu nje, ej
I lash i hejterat tu hate, ej

Ej ej ej

Supreme veshi me bape, ej
Po pi lean nuk jom strejt, ej
Dhipi by nuk o strejt, ej
Ej ej ej
Tu njek andra skom fjet, ej
Guri n'uj o tu tret, ej
Dhipi shtrit shum e nxet, ej
Gaz n'leter tu dhez, ej
n'Taz lean'i tu derdh e
e Pembe e leht jo e verdh, ej
50 € 1 taste, ej
Na, shkoj n'lagje kjo jet
Shyqyr zotit per qet trap
Se shteti kur sna ka desht,
Ej ej ej...

E maj men un si kur dje
Kur krejt shokt mi kan mshel, ej
Tasht polict pom rujn n'koncert
Se une tasht jom tu dhez, ej
Krejt si un po dojn mu bo
Po me asnjo sjom i njejt, ej
Swag'in tem po dojn me pas,
Po kjo kushton pak ma shtrejt, ej

Prap shijen smunesh me ble, ej
Tesha fly jom tu vesh, ej
Dhipa fly jom tu desh,
Ti ki arsye mem hate se
Ti nuk mun mu relate, ej

Reff: 2x
Ej ej ej
Policia tu mnjek, ej
Ej ej ej
Ton kto dhipa tu mnjek, ej
Ej ej ej
Une lek jom tu njek, ej
Une lek jom tu nje, ej
I lash i hejterat tu hate, ej


Lyrics submited by Denis Avdijae-Cards (1)

2018-06-26 11:31:13
Prap shijen smunesh me ble , ej
Tesha fly jom tu vesh , ej
Dhipa fly jom tu desh ,
Ti ki arsye mem hate se
Ti nuk mun mu relate , ej

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019