Butrina Lushtaku
Butrina Lushtaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • Prishtinë
  • Ditëlindja:
  • 20 Prill
  • Horoskopi:
  • ♈ DashiBiografia

BIOGRAFIA: Butrina Lushtaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 19 Prill 2023, Butrina Lushtaku publikon videoklipin "A M'ke Thane". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films. Më datë 20 Korrik 2023, Butrina Lushtaku publikon videoklipin "Shpirt". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga A Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd. Më datë 9 Dhjetor 2023, Butrina Lushtaku publikon videoklipin "Ka Je". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Granit Ga...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0