Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  4245
 • Vendlindja:
 • Lorrach 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Butrint Imeri është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, dhe dashurinë e madhe që Butrinti ka për muzikën, ai na sjell një këngëtar të kompletuar e profesionist, që di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin e tij me paraqitje të denjë, e kercim profesional, që nuk e kemi parë deri më tani në skenë tonë. Ai ka talent, ka stil unik, lëvizje ekspresive, një ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

312 🔥Acoustic Sessions (2020)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (145)

23
27
39
31
22
41
45
33
29
37
36
33
44
38
60
48
44
54
65
74

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Irkenc Hyka

Endrit Elshani (Endri)

Naim Krasniqi

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Blero

Sabri Fejzullahu

Avni Mula

Olen Cesari

Luan Zhegu

Tags: Butrint, Butrint Imeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet