Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Butrint Rashiti - Dy Sy Qe Me Deshten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Cover 2020"

Komente

Asnjë Koment

12/09/2020

2020-09-12T11:40:03+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dy Sy Qe Me Deshten" kënduar nga Butrint Rashiti.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dy Sy Qe Me Deshten".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kadri Rogaqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dy sy qe me deshten
Dy buz qe me vran
Humben dhe u treten
Te thyer me lan
A jam une i vetmi
Qe s'di nga t'ja mbaj
Qe i pranoj gabimet
Edhe kur s'kam faj

E di qe nuk je e vetem
E di qe ke nje tjeter
Edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani s'lodhesh fare
Por me von do t'me kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua
S'do ta fal, Ohh sa t'jam gjall

Nje ze qe me fliste
Me plot dashuri
E humbi kuptimin
Ne ket nat me shi
A jam une i vetmi
Qe s'di nga t'ja mbaj
Qe i pranoj gabimet
Edhe kur s'kam faj

E di qe nuk je e vetem
E di qe ke nje tjeter
Edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani s'lodhesh fare
Por me von do t'me kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua
S'do ta fal, Ohh sa t'jam gjall

Me vjen mir qe e kuptova
Anen tende te vertet
Me vjen mir qe tjetrin e ke gjet
Ohhh jooo
Le ta merr vesh edhe ajiii
Se dikuj zemeren ja ke thy
Le ta din sa veshtir eshte me ty

E di qe nuk je e vetem
E di qe ke nje tjeter
Edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani s'lodhesh fare
Por me von do t'me kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua
S'do ta fal, Ohh sa t'jam gjallMë Shumë Këngë Nga Butrint Rashiti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet