A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Butrint Imeri

Xhanem ➡ Amour

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Xhanem

Un veq po du me dit
A tmerr malli edhe ty per mu
Veq po du me dit
A menon ti najher mem shkru

Ty po du met pas afer
Edhe nese na nuk jem afer
Ty po du met pas nzemer
Edhe krejt mi bo me ty zemer

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANEM X3

Asni her nuk kom met lon

Se ti je magji xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Se un kom deshire per ty
Edhe veq per ty

Deri kur ka me zgat
Un veq ty tut dasht jom
un veq ty tut dasht
Deri kur ka me zgat
Un permas tut ardh ty x2

Ref :
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem
Asni her nuk kom met lon xhanem
Pa ty jeten nuk e du xhanem

XHANËM x3


Amour

Moi je voudrais juste savoir
Est-ce-que je te manque aussi
Je voudrais juste savoir
Est-ce-que tu penses a m’écrire?

Je veux t’avoir près de moi
Même si nous sommes loin
Je veux t’avoir dans mon coeur
Et tout faire avec toi mon coeur

Encore combien de temps cela va-t-il durer?
Moi je ne t'aime que toi
Moi je ne t’aime Que toi
Encore combien de temps cela va-t-il durer?
Restant encore derrière toi..

REF:

Jamais je ne te laisserais mon amour
Sans toi je ne veux pas vivre mon amour
Jamais je ne te laisserais mon amour
Sans toi je ne veux pas vivre mon amour

AMOUR X3

Jamais je ne te laisserais mon amour

Car tu es ma magie
Jamais je ne te laisserais mon amour
Car moi je ne désire que toi
Et juste Toi

Encore combien de temps cela va-t-il durer?
Moi je ne t’aime que toi
Je n’aime que toi
Encore combien de temps cela va-t-il durer?
Restant derrière toi..

REF:

Jamais je ne te laisserais mon amour
Sans toi je ne veux pas vivre mon amour
Jamais je ne te laisserais mon amour
Sans toi je ne veux pas vivre mon amour

AMOUR X3

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019