Butrint Imeri

Butrinti Sjell Projektin E Tij Solo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-07-2015]
Këngëtari Butrint Imeri, që së fundmi është futur fuqishëm në skenën e muzikës shqiptare në bashkëpunimin e tij të famshëm me Blunt e Real 1, këtë herë ka sjellë projektin e tij solo.

Butrinti do ta sjellë projektin e tij shumë shpejt, kurse video paralajmëruese premton shumë.

Videoklipin e këngës “Merre zemrën tem” e ka realizuar Entermedia.
 (Indeksonline)

Butrinti Sjell Projektin E Tij Solo

  Butrint Imeri - Merre Zemrën Tem [Teksti dhe Klipi]

Komente 0