Butrint Imeri

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Merre Zemrën Tem” Nga Butrinti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-07-2015]
Këngëtari i ri Butrint Imeri ka publikuar këngën e re të titulluar “Merre zemrën tem”.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Vig Poppa dhe po i njejti e ka bërë edhe muzikën, ndërsa për videoklipin është kujdesur produksioni kosovar “Entermedia”.

Ndryshe nga kënga e kaluar me të cilën u shfaq Butrinti në bashkëpunim me Dj Blund dhe Real 1, kësaj radhe është rikthyer me një këngë ritmike.
 (Indeksonline)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Merre Zemrën Tem” Nga Butrinti

  Butrint Imeri - Merre Zemrën Tem [Teksti dhe Klipi]

Komente 0