Butrint Imeri

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kanga Jote” Nga Butrint Imeri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-04-2016]
Butrint Imeri ka lansuar këngën e tij më të re “Kënga jote”, një baladë kjo e dashurisë
Butrinti, i cili thotë se tekstet e tij i bazon edhe në jetën e tij reale, e lanson këtë baladë pas disa këngëve të tij të suksesshme.Këngëtari pritet që të vijë me këngë të reja pas kësaj balade, përfshirë këtu edhe këngë që do të jenë bashkëpunime me të tjerët. “Kënga jote” është lansuar në kanalin zyrtarë të Butrintit, AVD Digital.
 (Express)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kanga Jote” Nga Butrint Imeri

  Butrint Imeri - Kanga Jote [Teksti dhe Klipi]

Komente 0