A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Pejë 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Bx-A is a popular singer of Hip-Hop music. Zeqir Shkololli apo siq e njohim bX-a, emigroj në Amerikë New York Bronx. në vitin 2002 ku ishte bota ndryshe në jeten e tij Dhe filloj që te meret me shkoll në gjuhen angleze dhe me sukses i pergzoj dy vite me nota të mira dhe prandaj filloj mu shoqnu me një shoqëri problemash kur atëhere e la edhe Shkollen. Në Vitin 2004 Po-Ashtu e Quajtur Grupi A.B.I Egzistenc Që 30 Vite e Ma Shumë Fillun Që Ti Kontrollojn Disa Blloqe Apo e Quajtur Mahalla Ne...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Maska E Zez (2012)


» Add A Song »

Urrejtja E Tregon Vetin
Qe Sa Kom Prit
Mbani Vendet (Diss)


Related Artists:

Dren (D.o.G.)

Cyanide

Jeton

Kobra aka Helmusi

Mr.Trimi

Beni Xhemas

Tiki

Rascom

ZeeroMan

Lil' Liri


Tags: Bx-A, Bx A

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019