Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Urrejtja E Tregon Vetin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


....................................................
Nese tash murrejte pamja e tregon veten
Jom shum posht se i rri real repit
Mbas shpinen e mas do vjetve mu kthy
Mi thon vetit gangsta rap hala jom tu shperthy
Rrencat ktu ..... armatur 5-qe jeni
Jom shum larg prej juve ........


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Publikimi: 15/05/2011


Bx-A - Urrejtja E Tregon Vetin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urrejtja E Tregon Vetin".
3. Video është e këngës "Urrejtja E Tregon Vetin", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0