Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Freestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.........................................................
Kom pas qef ftyren po vet ki me pas frik
Sikur pes po qitu ulem nkarrik
Tu qit rima tforta
Nese don mu kon jaran t'pordhi si pordha
Qishtu qe na e bojm pa mas
Pidh none ne ker rap na tjapim klas
E dim qka bojm e qim qishtu na e demtojm
Tjerta tane na i lojm nrresht
Nese don mu kon jaro hesht
Se pidh none ta qet me neve keq
Pak goja pom miret nese don jaran ty qysh tqihet
Bire kon dush bire qka dush
Pidh none me rima dit e nat di met mush
Ski me eksplodu se une di me eksplodu
Jom i mbushur pidh none me rima deri nthu e deri nalt


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Publikimi: 03/03/2010


Bx-A - Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0