C-Style
C-Style

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Bledi Spaho
  • Vendlindja:
  • Poliçan
  • Jeton në
  • PrishtinëBiografia

BIOGRAFIA: C-Style është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. C-Style është një Hip-Hop artist shqiptar. Dashuria e tij për Jezusin dhe pasioni për muzikën e frymëzuan atë të fillonte të shkruante këngë Hip-Hop me përmbajtje të bazuar në besim që nga viti 2004. Misioni i tij është të ndajë realitetin me të cilin përballet çdo ditë në jetë me këndvështrimin e një ndjekësi të Jezusit. Më datë 7 Shkurt 2020, C-Style publikon videoklipin "Shpresë". Teksti i këngës u shkrua nga vetë C-Style. Më datë 20 Tet...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0