Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Hasan Idrizaj
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: C4NI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Eshte i ri ne moshe, mirepo Hasan Idrizaj apo siq njihet per publikun ‘c4Ni’. Eshte nje djal i ri dhe i sjellshem por di te jet dhe problematik, nuk dorzohet leht qfare do synimi qe te ket, besnik ne shoqeri apo qfardo pune qe ben. Njihet si njeri nder reperet me energjik ne zhandrin e muzikes Hip Hop. ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veqanta qe ai shkruan. Ka lindur Ne Prizren ku tani eshte i rritur ne fshatin Zhur te komunes se Priz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Agon Istogu

Bryte

Ab Lion

Dhura

Looli

Arjanit Kurpalaj

Amir

Bnassty

Upss Niki

Dion


Tags: C4Ni, Hasan Idrizaj

Krijo Një Kartolinë