Më mbaj mend (për 1 muaj)

C4NI
 • Emri i Vërtetë:
 • Hasan Idrizaj
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 18 Maj 2003
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♉ Demi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
Këndon kryesisht: hip-hop

C4NI është këngëtar. Eshte i ri ne moshe, mirepo Hasan Idrizaj apo siq njihet per publikun ‘c4Ni’. Eshte nje djal i ri dhe i sjellshem por di te jet dhe problematik, nuk dorzohet leht qfare do synimi qe te ket, besnik ne shoqeri apo qfardo pune qe ben. Njihet si njeri nder reperet me energjik ne zhandrin e muzikes Hip Hop. ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veqanta qe ai shkruan. Ka lindur Ne Prizren ku tani eshte i rritur ne fshatin Zhur te komunes se Prizrenit.

Më datë 5 Mars 2021, C4Ni publikon videoklipin "Tu U Sill". Teksti i këngës u shkrua nga C4NI.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0