Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cadox - Gabimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi".
3. Video është e këngës "Gabimi", por nuk këndohet nga Cadox.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cadox - Gabimi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/11/2009

2009-11-11T18:21:51+00:00i qeli syt n´sabah meniher boj bismilah //
jom n´zemer i trazum nuk pe di pse o allah //
Po rri i merzitshem kjo jet monotoni //
u bo keit palidhje me ni ven sun po rri //

Me shoqni tu bo qef tu pi sene pa shije //
Tuj besu shoqnis kesh ka ngulna per 1 fije //
Shyqyr i qela syt tash nuk jom me ta //
nana jem shpesh ma ka ba djali jem mjek ki mu ba //

Po une nuk e ngova vazhdova .. menyr tjeter //
Edhe jeten ..me dhon sun e kthen kohen e vjeter //
Shkolla veq.. mu knaq nuk kom dit qa o msimi //
edhe pse intelegjent jom kon qysh prej fillimi //

me mangupa tu nejt jeta mu bo mangup //
e maj men naten von kur ma boni vllaçko hup //
m'falni ju o vllazni edhe ti nana jem //
mfalni per kejt senet se jom kon pa men //

Ref:
jetaa shum problem jeta teper shum e shtir //
plot probleme sene t'kqija asni sen sosht i mir //
po pendona qa kom bo t'kqija mo spo du me boo //
m'falni per shum sene po betona se i loo //

Prej letres tu i lexun´migrofon jom tu i knu //
inspirimi n´fund ka shku per shum sene tu menu //
As ni ide smu hargju 16 takte sjon ka dalin //
kom ala per me fol kerkush spo ma kupton hallin //

a thu a mi falin gabimet qe i bona //
beso shum kem ndryshu para syve pot betona //
e di qe ke derdh lot qdo dit e e qdo nat //
dhimbjet tu kan sheru veq kur um ke pasen ngat //

nuk ka ma afat e di qe shum gabova //
nana jem e nali vajin kur pa qe n´jet ndryshova //
m'fal ky sen mo sperseritet e di po kalojn vitet //
prit se tash u bona njeri prit se tash lansohen hitet //

beso nana jem tash kejt kom ndryshu //
pe keq sjom tu menu qat pik t´zez du me harru //
se ta nxina jeten kurr sta thash t´verteten //
po tash jetoj me ty ty t'kshyri ma shum se veten //

Ref
jetaa shum problem jeta teper shum e shtir //
plot probleme sene tkqija asni sen sosht i mir //
po pendona qa kom bo t'kqija mo spo du me boo //
m'falni per shum sene po betona se i loo //


Ky tekst u dërgua nga Zeqa
Më Shumë Këngë Nga Cadox:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet