Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cani Etemi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cani Etemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 28 Maj 2007, Cani & Anxhela Peristeri publikojnë videoklipin "Mos Me Harro". Më datë 13 Maj 2013, Cani publikon videoklipin "S'du Me T'pa Me Sy". Në vitin 2015, Cani publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 27 Qershor 2016, Cani publikon videoklipin "Tina". Në vitin 2017, Cani publikon albumin "Kendoj Per Ju". Më datë 27 Tetor 2017, Cani Etemi publikon videoklipin "Hajde O Hajde". Më datë 26 Tetor 2019, Tefta Kondo & Ca...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareKendoj Per Ju (2017)

Kenge Dasmash (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Harun Ismajli

Fatmir Haliti

Fahrush Azemi

Arben Gjeloshi

Hajro Ceka

Fadil Riza

Smail Puraj

Ekrem Rama

Toni Ujkaj

Fatlum Llugaliu


Tags: Cani, Cani Etemi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet