A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cannibalz

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Cannibalz is a popular group/singers and label of Hip-Hop music. The Cannibalz janë: OverLord, Overdose, F-Boogie, NiiL-B, Fresh-P, Rascom, Hanello, Don Ghetto dhe Tc. Në vitin 2008, Cannibalz publikojnë videoklipin "Bounce" - Rascom ft. OverLord. Ata fituan çmimin e parë ne Festivalin e RAP & HIP-HOP 2009, ne Fush Kosovë me kongen "Ngom n`Beat" - OverLord ft. Rascom. Gjithashtu fituan çmimin e Interpretimit me te mirë ne Festivalin e RAP & HIP-HOP 2009 ne Fush Kosovë me kongen "Thema Pak" - The Canni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Bone Si Na
Hot
N'ghetto
S'ki Respekt
Fly


This Label's Members :: Cannibalz:

Niil-B

Overlord

Don Ghetto

Rascom

Hanello

F-Boogie

TC

O.D (Overdose)

Fresh-P


Tags: Cannibalz, The Cannibalz, Cannibal-Z, Canibalz, Cannibal.Z, Ca1balz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019