Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cannibalz - Jeta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta".
3. Video është e këngës "Jeta", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Jeta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/12/2008

2008-12-22T22:28:09+00:00verse.1

u qova pi gjumit po kshyri n'dritare
djali shkon n'shkoll ka met pa abetare e une skom pare me ja plotsu deshirat e un i mjeri kurr si shijova t'mirat buk e long po ha se nuk kom tjeter sen edhe pse po lakmoj apet pi maj qato men po priti ndryshime se shum jom tu hek kaniher em shkon menja ma mir osht me dek jeta pot shtike pi synit lot me qit edhe teshat e trupit per buk i kom shit se shpresa e fundit perher e thojn vdes se shiptari gjithomn po dilke per interes e mu kryt o ka mdhem e syt po lotojn se une sun jetoj sikur do qysh jetojn u bo jeta monoton deri n'hun e un qare se kom pa dal me lyp naj pun saher dal n'rrug i sho fmijt tu kajt do hekin per buk e do skan ka mi ja majt e bosi osht boss aj me kille ka paree do po luftojshin veq me ba idare po merzitna per do njerz qe kan dek para vaktit ne do skena qe um qesin pi takti kjo jet ish palidhje mu ka bo kejt bajat edhe niher pot kallxoj jetimin leje rahhat


Ky tekst u dërgua nga Drinni-cyanide-unikkatil-4ever
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet