Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cannibalz - Mirsevini N'ghetto

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirsevini N'ghetto".
3. Video është e këngës "Mirsevini N'ghetto", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cannibalz - Mirsevini N'ghetto  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

2 🔥

14/07/2011

2011-07-14T16:16:04+00:00[Intro]

A-aah.
Cannibal motherfucker
You know what it is
We game from the ghetto [ghetto]
From the hood
ah.. I'm for real about this shit motherfucker
Let Go !!

[Refren - OverLord]

- E di kejt doni me na pa perher..
- Doni me na ni perher..
- Kur na po kthemi n`GHETTO.. [o-o-oo]

- Ju skeni ni Rep ma fer..
- Beretten e kena haver..
- Se na jetojna n`GHETTO..

[NiiL-B]

- Me t`nime 1-mij menime kini mi ni me shum munime EYO //
- Kejt e kan dit pi kujna ke marr inspirime per FLOW //
- Amo ti nuk ki zo me bo qysh e bojna na //
- Saher qe folin hejterat homie na jem tjeter ka //

- Si na me bo sun e bojn.. ata na ngojn se neve na dojn //
- Na jena ma t`mir, jo si na sun gjojn.. kur neve na shohin edhe rrugen e lshojn // [PLUS]
- Une kur hi n`beat e jap maksimumin //
- Ata qe na dojn na respektojn e per tjer e kem plumin //

[Overdose]

- E kom tripin e dallum pi tjerve se jom rrit n`Gilan //
- Kape tonden kape temen kshyre me sy qysh s`pe man //
- Me pi tekilla me limona ty t`rreh nona st`len mu bo si na //
- Lumi dita Lumi nata kejt po thojn kta jon gjithkah //

- Nona jote lutet tutet n`Gilan ti kur t`vish //
- Kejt u prish si krymi n`mish, Cannibalin kur ta shifsh //
- Tash maj qetsi se je OFF.. un jom o-o-o-ON //
- Ti s`munesh mu me m`nal veq [NGOOOM] //

[Refren - OverLord]

- E di kejt doni me na pa perher..
- Doni me na ni perher..
- Kur na po kthemi n`GHETTO.. [o-o-oo]

- Ju skeni ni Rep ma fer..
- Beretten e kena haver..
- Se na jetojna n`GHETTO..

[Refren - NiiL-B]

EYO.. Mirsevini n`Ghetto..
EYO.. Ju Mirsevini n`Ghetto..
EYO.. Pi qetij seni nuk pshton..
Se jemi 1 n'1 milion [Se jemi 1 n'1 milion]..

[Fresh-P]

- Kejt un i kom mas veti, sahere hi n`Rep gjuna si n`deti //
- Kerkon nuk e veti, sje ti.. po une jom mbreti //
- Kush je ti, nuk veti, se kur hina bohet termeti //
- Jom un, nuk je ti.. aj qe e bon para shum vjeti //

- Welcome to the fucking Ghetto, hine n`Gilan doket si ferr //
- Nese je ti kunder meje, koke involvu n`sherr //
- Bone si na HOT naper rrugt e Gilanit //
- TC t`godet si grushtat e luanit //

[OverLord]

- Nuk jom un STAR, jom rrit me CANNABIS //
- Kejt e din [KEJT E DIN] qe na bomi BIZ //
- NIS.. sa ja kena nis HOMIE //
- Ngoje kur t`kris HOMIE, Fuck The Police HOMIE //

- Motherfucker na e bojna HIT, jena DINAMIT, kur e bojna ket SHIT // [OW]
- Na jena sikur T.H.C, Repi bohet TOK, se e bojna qdo dit //
- Ju po doni me na nal amo nuk muni me na nal.. Ju pe doni venin e par e nuk muni me na dal //
- Sun e boni sikur une edhe zonin me jav fal.. AK-47 ju boj kejt PAL.. PAL.. PAL //

[Refren - OverLord]

- E di kejt doni me na pa perher..
- Doni me na ni perher..
- Kur na po kthemi n`GHETTO.. [o-o-oo]

- Ju skeni ni Rep ma fer..
- Beretten e kena haver..
- Se na jetojna n`GHETTO..

[Refren - NiiL-B]

EYO.. Mirsevini n`Ghetto..
EYO.. Ju Mirsevini n`Ghetto..
EYO.. Pi qetij seni nuk pshton..
Se jemi 1 n'1 milion [Se jemi 1 n'1 milion]..

LET GO !!!

EYO.. EYO.. EYO..
EYO E - EYO E - EYO E = EYO E..


Ky tekst u dërgua nga  plisi1999   Ard TC
Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet