A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - Yoko Ono  (Feat. Granit Derguti)


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  50

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2018

2018-01-11T15:00:01

Featuring

Granit Derguti

Song from the album:

"Winter Is Here"


BoBeatz - haaaah
Dity Beatz - listen uh

[REF. Capital T:]
Pe gjuj gurin
Se mshefi doren
Pe gjuj gurin
Se mshefi doren
Do mu marr me mu
Mos e ha foren
Po do mu marr me mu
Mos e ha foren

[Refren : Granit D.] :
O no,dhipat e mi jon sikur Yoko Ono
Po don mu ul me neve ama jo,jo
Heke,heke,heke,heke
Heke,heke,heke,heke

[Capital T]
Hunnit Bills on my neck (neck)
Hunnit Bills is like dat (like dat)
Un jom bo me bo cash (krejt vet)
I was born tu run rap (run rap)
Shume class e shume rich (shume rich)
Ti kit sen se ki hiq (uhh shit)
Kejt e din qe je falls (new shit)
Kejt e din e je snitch (new shit)
Asni sen se kom rent(ey)
Per cdo vjet tu pru trend (ey)
Veren e majta vet (uaaa)
E ,Dimnin e maj apet (ey)
Po thojn qe o nisoj
Ama as qe pi kuptoj
Po thojn qe pi kopjoj
A un as qe i ngoj
Se , e luj veq rolin tem
Une per cdo dite
E luj veq rolin tem
Une per cdo dite
U bonen qe sa vjet
Qe e boj ket shit
Per cdo nat,cdo nej
Na e bojna lit

[REF. Capital T:]
Pe gjuj gurin
Se mshefi doren
Pe gjuj gurin
Se mshefi doren
Do mu marr me mu
Mos e ha foren
Po do mu marr me mu
Mos e ha foren

[REF.: Granit D.] :
O no, dhipat e mi jon sikur Yoko Ono
Po don mu ul me neve ama jo,jo
Heke, heke, heke, heke
Heke, heke, heke, heke

[Granit D.]
Yeah
Po,po per ket sen jom beast
Reperat si ti rest in peace (Yo)
Po do mu ul po nuk je n'list
Je ka don me hi mes rrethit tem po nuk ke viz
Dhipi jem o yoko ono hucci hucci
Dhipi yt lezbike t'sheh si pussy pussy (pussy pussy)
Mos um fol per sen
Mos um fol per bes
Tu nej me do tipa
Qe ta futin uzi (piu piu piu)
Jom vet,po jom vet
Tu shetit tjeter planet kepler
O no,no nuk t'shoh pse jom n'terr
Me ni rrug t're tu udhtu jom wit my bish

[REF. Capital T:]
Pe gjuj gurin
Se mshefi doren
Pe gjuj gurin
Se mshefi doren
Do mu marr me mu
Mos e ha foren
Po do mu marr me mu
Mos e ha foren

[REF.: Granit D:]
O no,dhipat e mi jon sikur Yoko Ono
Po don mu ul me neve ama jo,jo
Heke,heke,heke,heke
Heke,heke,heke,heke


Lyrics submited by Djellzaae-Cards (3)

U krijua nga ardita06_ 2018-09-09 18:42:08
Po thojn që o nisoj
Ama as që pi kuptoj
Po thojn që pi kopjoj
A un as që i ngoj
2018-09-09 18:39:48
Unë për çdo ditë
e luaj veq rolin tem
Unë për çdo ditë
u bonë qe sa vjet
që e boj kët shit
2018-08-10 16:48:16
Pe gjuj gurin
Se mshefi doren
Do mu marr me mu
Mos e ha foren

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019