Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çartani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  547
 • Emri i Vërtetë:
 • Judovnik Boshnjaku
 • Vendlindja:
 • Bajram Curri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Çartani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Judovnik Boshnjaku. Qe ne vogeli u zhvendos nga Tropoja ne qytetin e Durresit. Jeta e tij eshte endrra e pothuajse te gjitheve. Jete mes Luksit, Parase, Makinave me pak fjale cdo gje qe shijohet nga jeta. Stili i tij i veshjes dallon nga rapperat e tjere. Shpenzon kohe dhe para duke u mare ne ate fushe. I kushton rendesi veshjes e te gjithe detajeve. Nje nga vareset e tij kushton pothuajse ne cmimin e nje Mercedesi. I j...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

93 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

0
19
15
5
3
0
11
0
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

KMC

Olsi Bylyku

Marin TnT

Matolale

Finem

Leon

Jointinjo

Paniku

Tidra

Ibra-G

Tags: Çartani, Cartani, Judovnik Boshnjaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet