Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çartani - Narco's Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15

Syt e saj doken nice sa her se din qe un jom narco,
Un ja sjelli mend verdall si me kon tornado, ekipit tem sun i del perball mos u kap me bandos, ja kam mush bythen full lambos. x2
Import export, mrena e jasht, qellimi i luftes o paqja, nuk luhet e vogla po luhet e madhja me standarte t'larta, para bohet pastrimi, mrapa caktohet cmimi, parja ky esht synimi, parja ky esht denimi.
Mir po e boni aktrimin po s'e keni kuptu filmin, e nese perzihesh me krimin shqipe harroje kthimin, talentin e fort konkurencen e dobt, gjakun e nxeht e ul hekri i ftoht, ftyra me maska smunesh me i njoft, perleshje me banda "banditos" nuk ka gjo qe sme vjen te zemra hic per rrena sjom i qart, je perplas me mu ta merr mendja, un jom range blind ti small smart, fuck nga mbrapa mvijn me chrysler, hitman edhe big hustle, biznes bis per muzik tpaster, jet spektakel se keni pa as n'anderr, a mos ki qef me pa masaker se ta boj jeten thriller, viktima jeme radhes lyrem shtyrem serial killer, mas makine yes ma thine, mrapa shpine fjal smun boj, princesha jote kinge e bon qefin e saj.
Syt e saj doken nice sa her se din qe un jom narco,
Un ja silli mend verdall si me kon tornado, ekipit tem sun i del perball mos u kap me bandos, ja kam mush bythen full lambos. x2
Hey ti fake man po tvjen inat prej style tem, ti po thu qe je high, po dhe ktu ska ajer se osht vendi jem, i keni mend po sjepni sen, jeten fallc suksesin e rren, jua kam pru ngusht tash skeni ca thoni fryma e re po vjen. Fuck u bitch you cooldown, un po menoj per anije kozmike, ti je kon por nuk jom mo kur un ju futa ksaj muzike, kom kerre tshtrenjta edhe full femna, jam i vetmi mashkull mrena, osht zemra jote qe thith posht edhe pas finishit nuk kom frena kshuqe mos ja prish cartanit as 1 fije mos ja luj topin dollarit, nese bohen shum cash kthemi nshufra t'arit, perfundimi osht i keq nese i lun pazarin.
Syt e saj doken nice sa her se din qe un jam narco,
un ja silli mend verdall si me kon tornado, ekipit tem sun i del perball mos u kap me bandos, ja kam mush bythen full lambos. x2


Ky tekst u dërgua nga Agli DodiÇartani
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/04/2017


Çartani - Narco's
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Narco's".
3. Video është e këngës "Narco's", por nuk këndohet nga Çartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çartani:


Komente 0