Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çelik Lipa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Çelik Lipa është një autor këngësh dhe producent i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Besim Bunjaku

Mehdi Mengjiqi

Albatros Rexhaj

Shpeta Sound

Burim Krasniqi

Vedat Lushtaku

Izet Rraci

Bergin Demaj

Fadil Topalli

Faton Dolaku

Tags: Çelik Lipa, Qelik Lipa, Celik Lipa, Sbs Ent


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet