Centimetri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Centimetri është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Qershor 2006, Centimetri marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Spo Ma Nin". Në Dhjetor 2005, Centimetri marrin pjesë në Zhurma Show 2005 me këngën "Spo Ma Nin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Ylli Shaqiri

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Peppermint

Bom Bom Band

Odietamo

Harrnat

Urban Band

Mega Band

Orjent Memo

Peter Pan Quartet

Street Dogs

Psychos


Tags: Centimetri, Ylli Shaqiri

Krijo Një Kartolinë