Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çenzo

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Vincenso Kanakciu
BIOGRAFIA: Çenzo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 8 Gusht 2017, Cenzo publikon videoklipin "Te Dua Si Me Pare", në bashkëpunim me Mandela. Më datë 3 Qershor 2019, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Dashuria Djeg Si Zjarri", në bashkëpunim me Çenzon. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, ndërsa teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 15 Nëntor 2019, Çenzo publikon videoklipin "Je Ti". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Silvio Vasili

Silvi Nishtulla

Emiljan Tirona

Mikel Osmani

Luciano Dresa

Ilaz Kosova

Ylber Franca

Mentor Kollari

Mariglen Tirona

Mandi Xhambazi

Tags: Çenzo, Cenzo, Vincenso Kanakciu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet