Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chambeh

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Shkamb Hadri
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Chambeh është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Prill 2016, Chambeh & Shandrrabeatz publikojnë videoklipin "Ka Je Nis?". Më datë 1 Shkurt 2019, Chambeh publikon videoklipin "Se Ke Dit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rexha-G

King Ku$ha

Specialisti

Great

Mr.Don

Mad Boy

Jimm

Ali (LGR)

Blacknight

1ky

Tags: Chambeh, Revivalz, Shkamb Hadri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet