Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - I'm In The Middle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


DonÂ’t makes no difference
If you lay down and cry
You know that you lied to me
And if you come to me
With tears in your eyes
DonÂ’t say good-bye
Just leave

CHORUS:
Cause IÂ’m in the middle of something
I donÂ’t understand
How can my reasons for living
Slip right through my hands
IÂ’m in the middle of something
I donÂ’t understand
And if looks like I lose again

DonÂ’t make no difference
What you think of me
You know that IÂ’m restless and afraid
And if you love me
I know that you will see
You canÂ’t keep me
To the promises that I made

Chorus

DonÂ’t make no difference
What you think about me
After all you took me for a ride
Now every night with you
I still seem to find
I just canÂ’t keep you satisfied

Chorus x 2 fadeNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0


Cher - I'm In The Middle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm In The Middle".
3. Video është e këngës "I'm In The Middle", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.