Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Thunderstorm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

I could pass the evening here
Staring down into your eyes
Just forget there's a world somewhere outside
I kept my porch-light burning
So you could find my door
Felt so good to hear your footsteps
Walk across my bedroom floor

Chorus:

I knew that you were coming
By the thunderstorm last night
I swear I heard the north wind call your name
But a clear sky of blue stars
And the darling man you are
Makes it feel so good lying here next to you

This dusty town has needed rain
Like I've been needing you
So hold me tight as only you can do
By the light of just one candle
I feel your warm hands touching me
While our shadows move together
In the sweetest harmony

(chorus)(repeat twice)Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente mbi këtë këngëCher - Thunderstorm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thunderstorm".
3. Video është e këngës "Thunderstorm", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.