Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  9
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
Chill Out është një produksion i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Eni Production

Muza

Sekuencë

Evropaturist

Top Records

REDonPictures

Bass

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Rexha Productions

Tags: Chill Out


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet