Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Chill Pro është një video produksion i njohur. CHILL PRODUCTION realizon videoklipe muzikore me cilesine me te larte te figures, FULL HD dhe 4K, Reklama Televizive, Spote Promocionale...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Muza

Avi Rinia

Evropaturist

Top Records

Cani Company

Bass

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Rexha Productions

Tirana

Tags: Chill Pro, Ernis Çili, Chill Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet