ChillMeArushen
ChillMeArushen

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: ChillMeArushen është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Shtator 2017, ChillMeArushen publikon videoklipin "Tipat Jon Biznis". Më datë 15 Dhjetor 2017, ChillMeArushen publikon videoklipin "Semestri I Parë". Më datë 15 Gusht 2018, ChillMeArushen publikon videoklipin "Pablo". Më datë 27 Shkurt 2019, ChillMeArushen publikon videoklipin "T'myti Xhelozia". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 16 Korrik 2019, Blondi publikon videoklipin "Yarim", në bashkëpunim me Ch...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0