Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Chipsi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Chipsi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Besim Buzuku apo Chipsi... Dikur si Moderator në ish Radio Kontakt, më pas vazhdoi në hapa të mëtejm në lidhje me muzikën. Fillimisht ishte si Rap arstist me disa nga këngët e tij si: Chipsi ft Blero "Ama buzen pak", Chipsi ft 2Po2 "Kush Ka thon" etj. Më vonë filloi interesimi për produktivitet të muzikes dhe texteve. Reth 10 vite më parë filloi një lloj kursi intensiv te producenti i njohur Enis Presheva me të cilin vazhdoi bashkpunimet reth mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhevat Kelmendi

Hazir Qelaj

Ergin Brahimi

Bujaa

Astrit Bejta

Samir Aliu

Papushi

Dossi A.K.A Professional's

Life Soldier

Potera

Tags: Chipsi, Besim Buzuku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet