Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Tell Me What To Do

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tell Me What To Do".
3. Video është e këngës "Tell Me What To Do", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Tell Me What To Do  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Heartbreak On A Full Moon"

Komente

Asnjë Koment

31/10/2017

2017-10-31T03:00:01+00:00Tell me, tell me, yeah, yeah
Oh, woah, ooh

[REF.:]
Tell me what to do, baby
Tell me what to do, baby (yeah)
I just wanna please you right
How you want me to kiss it, babe? Just tell me, girl
Tell me what to do, baby (baby)
Tell me what to do, baby (baby)
Speed it up or take it slow (slow)
So tell me, baby, please 'cause I need to know

Naked all over my sofa, ooh yeah
Girl, we couldn't be any closer
You feel me right here, huh (ooh)
And nowhere but right here
Is where you're 'bout to get satisfied
You ain't even gotta go out tonight, let's not kill the moment
Before we do the freaky shit, I bought you roses
Sexy lingerie, you know I know your size

You can't get away from me
Girl, I'm about to put in overtime
Sit on my face, murdered the pussy, so you know you're about to drop the case
But let's not play with time, ooh

[REF.:]
Tell me what to do, baby (come on, come on, come on)
Tell me what to do, baby
I just wanna please you right (right)
How you want me to kiss it, babe? Just tell me, girl (just tell me, girl)
Tell me what to do, baby (baby)
Tell me what to do, baby (baby)
Speed it up or take it slow (slow)
So tell me, baby, please 'cause I need to know

Don't play around, you know I stay up in my feelings, baby
And all I want us to do, is just feel it, baby
I don't want to bust first 'cause I want you to get yours
Don't worry, ain't no pressure, baby
Dripping, I'ma make a waterfall
I be painting inside her walls
Got you screaming like, oh woah
Fucking up the way you walk, ooh yeah

You can't get away from me
Girl, I'm about to put in overtime (oh)
Sit on my face, murdered the pussy, so you know you're about to drop the case
But let's not play with time, ooh

[REF.:]
Tell me what to do, baby (baby)
Tell me what to do, baby (oh, oh, oh)
I just wanna please you right (right)
How you want me to kiss it, babe? Just tell me, girl (just tell me, yeah)
Tell me what to do, baby (baby)
Tell me what to do, baby (baby)
Speed it up or take it slow (slow)
So tell me, baby, please 'cause I need to know

Have it any way you want, babe
'Cause I just want to make you cum all over the place, I won't let your drought go to waste
Let the bed shake, let me hit it 'til you get a headache, f**k you the long way
Rock your body, rock your body, put you on top and let you ride it, ooh, oh oh

[REF.:]
Tell me what to do, baby
Tell me what to do, baby
I just wanna please you right (right)
How you want me to kiss it, babe? Just tell me, girl (just tell me, girl, yeah, yeah)
Tell me what to do, baby (baby)
Tell me what to do, baby (baby)
Speed it up or take it slow (slow)
So tell me, baby, please 'cause I need to know


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet