Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chris Cornell - Get Up Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You've got a FADED sky
You've got no breathing room
You got a wasted life
You got nothing to do

Get up get OFF the floor
I said get up
Do something more
You need a backbone to roll with the world
You gotta get you one to RUN WITH THE BULLS

(You ready)
(You ready)
(Get ready)

You got pint of blood you got a losing HAND
You put a house of cards on a HILL OF SAND

Get up
Get OFF the floor
I said get up
Do something more
You need a backbone to roll with the world
You gotta get you one to RUN WITH THE BULLS

(You ready)
(You ready)
(GET ready)

You got a fatal flaw
Skeleton made of straw
Images on the wall
Keeping you in the dark

You're in a pack of wolves
Trying to live alone
If you're gonna BE A MOLE
CRAWL BACK INSIDE YOUR HOLE


Chris Cornell - Get Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get Up".
3. Video është e këngës "Get Up", por nuk këndohet nga Chris Cornell.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Chris Cornell:


Komente 0