Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ciara - Pick Up The Phone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pick Up The Phone".
3. Video është e këngës "Pick Up The Phone", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ciara - Pick Up The Phone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00



Uh huh uh huh uh huh uh huhuh huh
Where u at boy
Where u at boy
[Hook:]
Ohh I've been callin u
night long and im becoming
best friends with the dial
tone cuz u not pickin up the
phone
[Verse:]
I called ya cell and ya home
and still i sit here alone
boy u got me wonderin where
u at where u goin and where
u been here i go again
dialin ya number thinkin how
u just wont pick up the phone
[Chorus:]
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone boy
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone boy
pick up the phone
pick up
i kno u see me on ya caller
i.d. so pick up the P-H-O-N-E
pick up the phone boy
pick up the phone
I yiyiyi
[Bridge:]
I said u know it would be
nice (thats right) if u can
call somebody and let
somebody know that u
alright whooo u know ya
dead wrong (yes u are) for
sendin me straight to
voicemail cuz if it was my
phone and i did the same
u'd be raisin all kind of
hell (ooh ooh) called the
second time it go...
(blurp blurp)
like u on the other line
run game on a rookie cuz
im too sharp for that why
dont u pick up the phone?
[Chorus:]
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone boy
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone boy
pick up the phone
pick up
i kno u see me on the
caller i.d. so pick up the
P-H-O-N-E
pick up the phone boy
pick up the phone
I yiyiyi
[Bridge:]
I said u know it would be
nice (thats right) if u can
call somebody and let
somebody know that u alright
whooo hey now dont act line
dat i kno u got my message
boy call me back hey now
dont act wrong be a real G
and pick up the phone [2x]
[Chorus:]
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone boy
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone
pick up the phone boy
pick up the phone
pick up
i kno u see me on the caller i.d. so pick up the P-H-O-N-E
pick up the phone boy
pick up the phone
I yiyiyi [2x]






Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet