Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ciara - Get On The Dancefloor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get On The Dancefloor".
3. Video është e këngës "Get On The Dancefloor", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ciara - Get On The Dancefloor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Lil Jon]
Let's go
Right about now
We need all the ladies to report to the dance floor
Now I only got one thing to say
If you didn't come to party, then you can get the hell out of here

[chorus]
I'ma dirty dance for ya, I'ma shake my a*s for ya
I'ma drop my pants when you get up on da dance floor
I'ma dirty dance on ya, when I get my hands on ya
Shawdy, I can prance when you get up on da dance floor

[Ciara]
Oh, I turn you on showin' you my thong
You can't believe all this a*s is me
Know what you savor, thirty-one flavors
I'm gonna shake and turn out this party, oooooh
Now we got ourselves a party, oooooh
So come on now everybody
We're dirty dancing, f*ck that romancin'
Come hit the dance floor, it's ready with me
All my ladies, if you got a big butt go head throw yo hands up
All my ladies, if you don't give a f*ck and you're ready to cut
And say

[Ciara: chorus]
I'ma dirty dance for ya, I'ma shake my a*s for ya
I'ma drop my pants when you get up on da dance floor
I'ma dirty dance on ya, when I get my hands on ya
Shawdy, I can prance when you get up on da dance floor

[Ciara]
I'm gonna turn you out, you come drop your mouth
I'm sending this a*s on a shakin' spree
You wanna touch it, might let you rub it
Like you can hang with a freak like me, oooooh
Now it's time to light the candles, oooooh
And the powers I enbrake up
Everyone's sippin', nobody's trippin'
Everyone's dirty dancin' with me

[chorus]
I'ma dirty dance for ya, I'ma shake my a*s for ya
I'ma drop my pants when you get up on da dance floor
I'ma dirty dance on ya, when I get my hands on ya
Shawdy, I can prance when you get up on da dance floor

[Lil Jon]
Yeah, okay ladies it's time to take this thing to another level
I need for you to look around in the club, look for a thug
We're gonna turn it out,a little something like this

[chorus]

All my single ladies, go head grab you a thug, show that nigga some love
All my sexy ladies, if you horny right now, go head break that shit down
And say

[chorus]
I'ma dirty dance for ya, I'ma shake my a*s for ya
I'ma drop my pants when you get up on da dance floor
I'ma dirty dance on ya, when I get my hands on ya
Shawdy, I can prance when you get up on da dance floor


Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet