Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ciara - The Evolution Of Fashion (Interlude) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[CiCi]
Dare to be different...
Be your own trendsetter...
Is not about the designers or the price, but how you rock it
And it starts with confidence, so for those who have something to say,
Tell 'em: GET IN, FIT IN or get out...


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Ciara - The Evolution Of Fashion (Interlude)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Evolution Of Fashion (Interlude)".
3. Video është e këngës "The Evolution Of Fashion (Interlude)", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ciara:


Komente 0