Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cigga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Emri i Vërtetë:
  • Shpetim Sopjani
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Cigga është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shpetim Sopjani (CIGGA) eshte nga Prishtina (Vranjevc). Me date 1 dhjetor 2019, Cigga publikon albumin "Mixtape 13". Më datë 4 Shtator 2020, Cigga publikon videoklipin "Gang Bang"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentMixtape 13 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Amir

Mc.Problemi

Mad Boy

Bac

Alboos

Mr.Don

Real-D

1ky

Durimash

Briski

Tags: Cigga, Shpetim Sopjani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet