A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ky është Postimi I Çiljetës Për Kurban Bajram


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[24-09-2015]
Këngëtarja Çiljeta si njëra ndër femrat më të kërkuara në estradën shqiptare gjithashtu ka bërë një urime për festën e Kurban Bajramit. E këtë ajo e ka bërë përmes një postimi të lëshuar në llogarinë e saj në Instagram në të cilin ka shkruar se: “Gëzuar Kurban Bajrami tgjithëve , Allahu ju dhëntë shëndet e mbarësi”.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018